Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

"DKK" Dyskusyjny klub książki

Klub "DKK" przy bibliotece w Siedlisku założono w lutym 2010 roku. Moderatorem klubu jest dyrektor Biblioteki Publicznej w Siedlisku. Spotkania odbywają się raz w miesiącu na których omawia sie wcześniej zadaną lekturę.

Kilka tytułow omawianych lektur:

  • Powroty nad rozlewiskiem
  • Dom nad rozlewiskiem
  • Miłość nad rozlewiskiem
  • Lektor
  • Zatoka trójących jabłuszek
  • Ono
  • Gobelin
  • Oskar i Pani Róża
  • Miasto ślepców
  • Czarna lista
  • Jedynaście minut
  • Dla Ciebie wszystko
  • Światełko ukryte w mroku

Członkami klubu może zostać każdy czytelnik biblioteki, jeśli chce uczestniczyć w comiesięcznych spotkanich!- obecnymi członkami są osoby 60+.

Kolejne spotkanie klubu "DDK" odbędzie się 5.11 godzina15.30.
 

ZAPRASZAMY