"DKK" Dyskusyjny klub książki
Klub "DKK" przy bibliotece w Siedlisku założono w lutym 2010 roku. Moderatorem klubu jest dyrektor Biblioteki Publicznej w Siedlisku. Spotkania odbywają się raz w miesiącu na których omawia sie wcześniej zadaną lekturę.
Kilka tytułow omawianych lektur:
- Powroty nad rozlewiskiem
- Dom nad rozlewiskiem
- Miłość nad rozlewiskiem
- Lektor
- Zatoka trójących jabłuszek
- Ono
- Gobelin
- Oskar i Pani Róża
- Miasto ślepców
- Czarna lista
- Jedynaście minut
- Dla Ciebie wszystko
- Światełko ukryte w mroku
Członkami klubu może zostać każdy czytelnik biblioteki, jeśli chce uczestniczyć w comiesięcznych spotkanich!- obecnymi członkami są osoby 60+.
Kolejne spotkanie klubu "DDK" odbędzie się 5.11 godzina15.30.
ZAPRASZAMY
